קצת עלינו

איכות, מצוינות ובטיחות קפדנית. שלושת הערכים הללו הם שהפכו את חברת בייבי ביורן השוודית ליצרנית מנשאי התינוקות הטובה בעולם, כשמדי יום, ובמשך עשרות שנים, נהנים מיליוני תינוקות נהנים בכל רחבי העולם, ממגוון מנשאים בטיחותיים ואיכותיים ביותר, המספקים נוחות מקסימלית וקרבה חיונית להוריהם.

משפחת מוצרי ביייבי ביורן מורכבת מ-3 סוגים של מנשאים לתינוק – מנשא ONE, מנשא MOVE ומנשא מיני לתינוקות קטנים. בנוסף, חברת בייבי ביורן מציעה מגוון מוצרים משלימים כמו טרמפולינות לתינוק, כיסאות אוכל, כיסויים למנשא, סינרים, סירי לילה, כלי אוכל ושרפרפים לפעוטות.

כל מוצרי בייבי ביורן נבדקו ואושרו לשימוש ע”י נבחרת רופאים מובילים, והם מיוצרים מחומרים ובדים שעומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר בעולם.

בכל בעיה או שאלה על מגוון מוצרי בייבי ביורן לתינוק – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר או לבקר אותנו באולם התצוגה שלנו ברחוב משכית 14 הרצליה, ת.ד. 13041

על BabyBjörn העולמית

חברת BabyBjörn הוקמה בשוודיה על-ידי ביורן יאקובסון בשנת 1961. בשנת 1973, אחרי שנים של פיתוח ובדיקות מחמירות, נוצר לראשונה המנשא הראשון לתינוק של בייבי ביורן. מאז, במשך יותר מ-50 שנה 30 מיליון תינוקות ברחבי העולם זכו להתענג על מגוון מנשאי התינוק של בייבי ביורן.

לכל אורך שנות קיומה, חברת בייבי ביורן מקפידה לפעול בשיתוף פעולה צמוד עם רופאי ילדים ורופאים מומחים נוספים. לפי יציאתו לשוק, כל אחד ממוצרי בייבי ביורן נבדק מדעית ומאושר לשימוש ע”י רופאים מומחים. בנוסף, בייבי ביורן משתפת פעולה עם יותר מ-60 מכונים רפואיים מארצות שונות, שם הם עוברים בדיקות בטיחות ואיכות מקיפות.

כל הבדים והחומרים מהם עשויים מוצרי בייבי ביורן פועלים תחת תקני בטיחות מחמירים, ואינם מכילים חומרים שעלולים לפגוע בעורו הרגיש של התינוק או לגרום לאלרגיות.

לצד מנשאים לתינוקות שהם מוצר הדגל של בייבי ביורן, מייצרת החברה עוד מגוון רחב של מוצרים לתינוקות, בהם: טרמפולינה רכה, מוצרי אמבט ומוצרי מטבח. מוצרי בייבי ביורן נמכרים בעשרות מדינות ברחבי העולם, כולל בישראל, באמצעות שיווק בלעדי של חברת IBB GROUP (איי.בי.בי. גרופ).

כתובתנו: חברת IBB GROUP (איי.בי.בי. גרופ, ח.פ. 513680660), רחוב משכית 14, הרצליה, ת.ד. 13041, טלפון: 03-5407999, פקס: 03-5407022

יש דברים שקורים רק כשנרשמים!
בואו להיות הראשונים לגלות את המהדורות המיוחדות, ההשקות הכי חמות והטיפים השווים ביותר
צרפו אותי