image

שיתוף פעולה הדוק עם רופאים

"מנשאי בייבי ביורן מאפשרים תמיכה בריאה ומותאמת במיוחד לצוואר, לגב ולראש, ומספקים פישוק אופטימלי למפרקי הירכיים". זו אחת מעשרות חוות דעת של רופאי ילדים מובילים  שבדקו ואישרו שמנשאי בייבי ביורן מושלמים לשימוש תינוקות ולהתפתחותם התקינה והבריאה

 

"מנשאי בייבי ביורן מספקים את התמיכה הנכונה ביותר לצוואר, לראש, לגב ולמפרקי הירכיים מבחינה אורגונומית. הם שומרים על ירכי התינוק במיקום האופטימלי ביותר, עונים על הצורך של התינוק למגע צמוד ולביטחון ומאפשרים תנוחה אידאלית לרגליים  מבחינה אורתופדית".

ציטוטים אלו שייכים לעשרות רופאי ילדים מובילים ואורתופדים מומחים שמזה עשרות שנים עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מפתחי המוצרים של בייבי ביורן העולמית, שיתוף פעולה הכולל את כל שלבי תהליך הפיתוח של המוצרים - החל מפיתוח מוצר חדש ועד שיפורים של מוצרים קיימים. המוצרים שלנו מיועדים לתינוקות ולפעוטות רכים, אנו עובדים באופן שוטף עם מומחים מובילים ברפואת ילדים, כגון אורתופדים לילדים ונאונטולוגים (תחום התמחות המטפל ביילודים ופגים קטנים מאוד). בזכות שיתוף פעולה זה, כל היבטי הבטיחות במוצרים שלנו זוכים לתמיכה ולאישור רפואי מצד המומחים. אנו מוודאים שהעיצוב מתאים במדויק לירכי תינוקות בני יומם ושתינתן תמיכה מספקת לראש. כמו כן אנו מוודאים שהוראות השימוש שלנו ברורות ומובנות לכל. לאור שנות הניסיון הרבות שלנו, אנו, בבייבי ביורן, יכולים לקבוע בביטחון מוחלט שמגוון המנשאים לתינוקות שלנו הם נכונים ארגונומית, בטוחים לשימוש, ועונים על הצורך של התינוק למגע צמוד, לביטחון ולגירויים התפתחותיים. בנוסף, מנשאי בייבי ביורן הם פרקטים מאוד, קלים לשימוש ופשוטים לנשיאה נכונה ולתפעול ההורים.

הנה מבחר ציטוטים חשובים של מיטב המומחים הרפואיים שלנו על מנשאי בייבי ביורן לתינוק: 

"מנשאי בייבי ביורן שומרים על פישוק נכון ואופטימלי של ירכי התינוק"
"ניתן להשתמש במנשאים לתינוקות של בייבי ביורן מרגע הלידה ו/או ממשקל 3.5 ק"ג. השבועות הראשונים לחיי התינוק חיוניים להתפתחותו התקינה. בזכות עיצובם, המנשאים לתינוק של בייבי ביורן שומרים על פישוק נכון ואופטימלי של ירכי התינוק, מעניקים תמיכה מובנית ויציבה לראש, לצוואר, לעמוד השדרה ולמותניים, ומאפשרים לשאת את התינוק מקדימה, עם מגע קרוב של בטן אל בטן עם ההורה".
ד"ר אמנדה וייס קלי, מרצה לרפואת ילדים בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת CWRU , ראש מחלקת רפואת ספורט לילדים, בית החולים לתינוקות וילדים Rainbow , קליבלנד, אוהיו

"העיצוב של מנשאי בייבי ביורן מעודד התפתחות תקינה של מפרקי התינוק"
"כאשר נושאים תינוק או פעוט בעזרת מנשא לתינוק של בייבי ביורן, עמוד השדרה מאמץ את התנוחה הנכונה בצורת האות C. בנוסף, להורה יש קשר עין עם התינוק והוא יכול להיות קשוב לצרכיו. גם ירכיו של התינוק נמצאות בתנוחה נוחה, העוזרת להתפתחות נכונה של מפרקי הירכיים בחודשים הראשונים. העיצוב של המנשאים לתינוקות של בייבי ביורן, מאפשר לתינוק להניע בחופשיות את כל מפרקי הרגליים, וכך מעודד את ההתפתחות התקינה של המפרקים".
ד"ר גרסיה פונטכה, אורתופד ילדים בבית החולים,  Vall D’Hebrons ברצלונה

"מנשאי בייבי ביורן מעניקים את התמיכה המתאימה לעמוד השדרה ולמותני התינוק"
המנח הקדמי לנשיאת תינוקות, בו התינוק פונה אל ההורה בשלבי ההתפתחות המוקדמים מאפשר לו קירבה פיזית חיונית אל הוריו. הקשר הוויזואלי וחום הגוף של ההורה, עוזרים לתינוק להסתגל לחיים מחוץ לרחם. מנשאי תינוק בייבי ביורן עוזרים לשאת את התינוק בתנוחה נוחה ומעניקים את התמיכה המתאימה לעמוד השדרה ולמותני התינוק".
ד"ר אייבורי א. פנרוף, מערכת בתי החולים האוניברסיטאיים, בית החולים לתינוקות וילדים  Rainbow

"מנשאי בייבי ביורן לתינוק מספקים תמיכה מלאה לראש ולגב"
"משקל ראשו של התינוק מהווה קרוב לשליש ממשקל גופו הכולל. תמיכה בצוואר, בראש ובגב, וכן היכולת להזיז את הרגליים ומפרקי הירכיים בחופשיות, חשובות מאוד לתינוקות. מנשאי בייבי ביורן לתינוק עונים על כל הדרישות החשובות הללו ומספקים תמיכה מלאה ויציבה לראש ולגב".
ד"ר גוראן קנדורף, אורתופד המתמחה ברפואת ילדים, המרפאה לאורתופדיית ילדים בבי"ח לילדים ע"ש אסטריד לינדגרן והמחלקה לאורתופדיית ילדים,  Aleris Specialistvård Järva

"מנשאי בייבי ביורן מאפשרים תנוחה אידאלית לרגליים ומומלצים בחום מבחינה אורתופדית"
"מנשאי בייבי ביורן לתינוקות ולפעוטות מאפשרים תנוחה אידאלית לרגליים ולמפרקי הירכיים. השילוב בין זווית הרגליים ביחס לגוף לבין הסיבוב שלהם כלפי חוץ תורמת להתפתחות מפרקי הירכיים. שימוש נכון במנשא תורם הן לילדים והן להורים, ומבחינה אורתופדית, המנשאים מומלצים בחום".
פרופ' ד"ר קלאוס פארש, לשעבר הרופא הראשי במחלקת אורתופדיית ילדים בבי"ח Olgahospital שטוטגרט. לשעבר יו"ר איגוד האורתופדים, האיגוד האירופי לאורתופדית ילדים

"המנשאים נכונים ארגונומית ועונים על הצורך של התינוק למגע צמוד ולביטחון"
"מנשאי בייבי ביורן לתינוק הם מנשאים פרקטיים, נכונים ארגונומית ועונים על הצורך של התינוק למגע צמוד, לביטחון ולגירויים התפתחותיים".
פרופ' רוגנר אולגרד, לשעבר ראש מרפאת הילדים ב Mölndal-וראש המחלקה לנאונטולוגיה בבית החולים לילדים ונוער ע"ש המלכה סילביה, גטנבורג, שוודיה

"תינוק במנשא חש שלווה ויונק את החוויה החמה כמו חלב טוב"
"רגעים של אינטימיות תורמים להתפתחות קשר חם ועוטף בין ההורה לתינוק. כשאתים נושאים את התינוק שלכם במנשא, אתם באינטראקציה אמיתית איתו ושותפים פעילים לרגע שבו נוצר החיבור ההדדי, וכך נוצר תהליך בו המחשבה והגוף כאחד הם. הורים שנושאים את התינוק שלהם יותר בטוחים במערכת היחסים שלהם איתו. ההורה מריח את התינוק, מנשק אותו, מלטף אותו ומדבר אליו בשקט, בעוד התינוק חש בתשומת הלב המיוחדת הזו, מרגיש מעודד ממחוות פשוטות ומפתח ביטחון עצמי רב. התינוק במנשא חש שלווה ויונק את החוויה החמה כמו חלב טוב ויש לכך יתרונות נפלאים. אני מקווה שכל אחד ואחד מכם ייהנה מלשאת את התינוק שלו".
סופי מרינופולוס, פסיכולוגית ופסיכואנליטיקאית, מומחית להתפתחות הילד והקשר בין ההורה לילד, מייסדת ומנהלת המחלקה למניעה וההגנה על בריאות נפש במרכז דה לה סנטה