גמילה מחיתולים ומעבר לסיר: הימים הראשונים

גמילה מחיתולים ומעבר לסיר: הימים הראשונים

האם הילד מתחיל להרגיש שלא בנוח מחיתולים ומתעניין בביקורי השירותים שלכם? זה הזמן להתחיל לעבור לסיר וקודם כל לקרוא את הטיפים הטובים ביותר שלנו למסע גמילה מוצלח וקל ככל האפשר.

 

 

  • שמרו את הסיר נגיש וקרוב: את הסירים היפים שלנו, המצטיינים בעיצוב נצחי יפהפה, אין צורך להחביא, וכך גם לילד תהיה סביבה נוחה לקחת את הסיר ולהתחיל להתאמן בו.
  • הימנעו משתייה מרובה לפני השינה: לילד יהיה קל יותר לעבור לילה יבש אם תימנעו או תפחיתו את כמות השתייה כשעה לפני השינה.
  • קנו תחתונים שהילד אוהב: החיתולים של היום סופגים כל כך טוב שהם עלולים לגרום לילד לא להרגיש בכלל שהוא רטוב וספוג בפיפי. אפשרו לילד לבחור תחתונים שהוא אוהב, וכך הוא גם ירגיש בוגר יותר ובו בזמן, יהיה מודע לעובדה שהוא “פספס” ונרטב, דבר שיעודד אותו להתפנות בסיר בת הצורך.
  • הפכו את הגמילה לחוויה:  אם הילד מגלה סקרנות כשהוא רואה אתכם הולכים לשירותים, כנראה שהגיע הזמן להתחיל לאמן אותו בשימוש בסיר. הסבירו לו איך לעשות זאת נכון והפכו את מסע הגמילה לחוויה מרגשת ומיוחדת עבורו.
  • היו סבלניים. הטיפ האחרון, אבל אולי הכי חשוב הוא לנשום עמוק ולגלות סבלנות רבה. קחו בחשבון שתהליך הגמילה עשוי להימשך כמה שבועות ולעיתים הילד לא ישתף פעולה מייד, ולכן חשוב שלא להלחיץ אותו ולגרום לו להירתע מהסיר, אלא להיות קשובים לקצב שלו ולעיתים אף לעשות הפסקה של כמה ימים לפני שחוזרים להתאמן בסיר.
יש דברים שקורים רק כשנרשמים!
בואו להיות הראשונים לגלות את המהדורות המיוחדות, ההשקות הכי חמות והטיפים השווים ביותר
צרפו אותי